Sortiment

Hydraulické prvky

Specializujeme se na dodávky kompletního sortimentu hydraulických prvků a na návrhy, řešení a projekty hydraulických systémů pro stacionární i mobilní aplikace. Díky dlouholeté spolupráci s předními evropskými výrobci jako INTERPUMP, OLEODINAMICA MARCHESINI, STUCCHI a GEMELS dokážeme vyhovět požadavkům široké škály průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu.

Více informací

Pneumatické prvky

Ve spolupráci s předními výrobci poskytujeme komplexní dodávky komponentů, návrhy a realizace systémů rozvodů stlačeného vzduchu. Jako autorizovaní partneři firem SMC, Emerson, AIGNEP nebo Lüdecke se zaměřujeme na kompetentní výpočty pro snížení tlakových ztrát a úspory energie, dále také na filtraci či úpravu vzduchu nebo odstraňování statické elektřiny.

Více informací

Prvky přenosu výkonu

Náš sortiment zahrnuje prvky pro přenos výkonu jako řemeny, řetězy, řetězová kola, řemenice, spojky a svěrná pouzdra. K zajištění správné montáže a napnutí řemenů a řetězů nabízíme speciální optická zařízení a nástroje. Jako autorizovaný distributor značek jako SKF, Řetězy Vamberk, KTR a Chiaravalli, disponujeme také vlastní značkou 4MP, která se specializuje na prvky přenosu výkonu.

Více informací

Ochranné pracovní pomůcky

Nabízíme kompletní řešení v oblasti ochrany zaměstnanců, včetně bezpečnostní a pracovní obuvi, pracovních oděvů, ochrany dýchacích cest, hlavy, zraku, sluchu a vybavení pro ochranu proti pádu. S naší privátní značkou OPSIAL a exkluzivním partnerstvím s 3M a U-Power nabízíme inovativní řešení v oblasti bezpečnosti práce.

Více informací

Produkty pro výrobní podniky (OEM)

Pro prvovýrobce nabízíme dodávky nestandardních zakázkových dílů a spojovacího materiálu, specializujeme se na montáž a sestavování dílčích částí. Naše služby zahrnují jak kusovou, tak sériovou výrobu, přičemž zajišťujeme vstupní a výstupní kontrolu kvality.

Více informací

Ložiska

Nabízíme kompletní sortiment ložisek a příslušenství. Naše společnost, jako autorizovaný prodejce renomovaných výrobců včetně SKF, FAG, INA a ZVL, klade důraz na kvalitu a originalitu nabízeného zboží. Kromě toho poskytujeme poradenské služby, inženýring, dodávky souvisejících komponentů a služby v oblastech mazání, monitoringu, servisu a montáže. Jsme jedním z mála poskytovatelů v České republice, kteří nabízejí…

Více informací

Těsnění

Nabízíme širokou paletu těsnění a specializujeme se na jejich navrhování a výrobu dle individuálních požadavků zákazníků.

Více informací

Nářadí a nástroje

Disponujeme širokým sortimentem nářadí a nástrojů pro montáž a demontáž ložisek, včetně stahováků, narážecích pouzder, indukčních ohřívačů a laserových zařízení pro ustavování strojů.

Více informací

Lepidla a chemie

Poskytujeme odborné poradenství v oblasti lepení a těsnění a jsme autorizovaným distributorem lepidel Loctite.

Více informací

Maziva

Nabízíme rozsáhlý sortiment standardních i speciálních maziv a poskytujeme služby v oblasti tribologie, včetně návrhů a realizace centrálního mazání.  

Více informací

Centrální mazací systémy

Centrální mazací systémy představují klíčovou technologii v průmyslových aplikacích pro automatické dodávání maziva k vitálním částem strojů a zařízení. Hrají nezastupitelnou roli v udržení nezbytné úrovně maziva, což zajišťuje hladký a efektivní chod strojního vybavení. Základem fungování těchto systémů je centrálně řízená distribuce maziva přes síť potrubí a distribučních jednotek do specifických mazacích bodů na…

Více informací

Kontaktujte nás