Ochranné pracovní pomůcky

Naše divize OOPP zahrnuje kompletní nabídku pracovních oděvů, technického oblečení, multinormních oděvů, pracovní a bezpečnostní obuvi, prostředků na ochranu zraku, dýchacích cest, hlavy, sluchu a proti pádu. Jako exkluzivní distributor vedoucího světového výrobce pracovní obuvi U-Power a v partnerství se značkou 3M garantujeme špičkovou kvalitu a inovativní řešení. Vlastníme také privátní značku OPSIAL od skupiny DEXIS, specializující se na široké spektrum OOPP.

Poskytujeme unikátní služby včetně systému výdejních automatů IVM pro efektivní distribuci ochranných pomůcek, personalizace pracovních oděvů a pomůcek firemním logem a také možnost zřízení konsignačního skladu přímo u klienta nebo v našich prostorách, což umožňuje optimální správu zásob a snížení nákladů.

Veškerý sortiment divize

Hlavní sídlo divize se nachází v Táboře. Od roku 2023 rozšiřujeme naše služby o expertízu společnosti KLATT s.r.o., specialisty na OOPP, která se stala součástí skupiny DEXIS. Díky této spolupráci nyní můžeme našim maloobchodním zákazníkům nabídnout ještě rozsáhlejší služby a řešení prostřednictvím jejich poboček v Kolíně a v Praze.

Více o KLATT

Nevíte si rady?

Náš expert na ochranné pracovní pomůcky Vám rád poradí nebo pomůže.

Evžen Zátopek

Kontaktujte nás