O nás

O společnosti

V rámci DEXIS Czech Republic se specializujeme na širokou paletu průmyslových odvětví, mezi která patří ložiska a strojní součásti, hydraulika a pneumatika, osobní ochranné pracovní pomůcky (OOPP), a také na služby určené pro prvovýrobu (OEM). Díky více než třicetiletému působení v oblasti jsme získali hluboké znalosti a stali se renomovanými odborníky, schopnými se dynamicky přizpůsobit proměnlivým trendům díky nepřetržitému vzdělávání se a bohatým zkušenostem. Naše role však sahá daleko za hranice obyčejného prodeje.

Jsme techničtí specialisté s kompetencí identifikovat problémy, vytvářet a implementovat jejich řešení, která následně průběžně sledujeme. Každému klientovi se věnujeme s maximální péčí, přizpůsobujeme naše služby a řešení jeho individuálním potřebám, a to prostřednictvím našich obchodních zástupců. Naše prodejní místa jsou snadno dostupná pro konečné zákazníky.

V roce 2023 jsme otevřeli moderní centrální sklad, který se rozprostírá na ploše 1 300 m² a nabízí více než 20 000 skladových položek. Toto moderní zařízení nám umožňuje efektivně a flexibilně odpovídat na požadavky našich zákazníků. Nabízíme pouze produkty nejvyšší kvality a jsme hrdými autorizovanými distributory renomovaných značek jako SKF, Schaeffler, Loctite a dalších.

Jsme hrdou součástí DEXIS EUROPE, skupiny s působností ve 12 zemích a s více než 230 prodejními místy, což nás řadí mezi významné hráče v průmyslovém sektoru. Toto postavení nám zároveň zajišťuje přístup k rozsáhlé síti dodavatelů a zákazníků.

DEXIS EUROPE je klíčovou částí francouzské korporace DESCOURS & CABAUD, která je považována za špičku v oblasti průmyslu a stavebnictví.

Historie

V roce 2023 jsme otevřeli moderní centrální sklad, který se rozprostírá na ploše 1 300 m² a nabízí více než 25 000 skladových položek. Toto moderní zařízení nám umožňuje efektivně a flexibilně odpovídat na požadavky našich zákazníků. Nabízíme pouze produkty nejvyšší kvality a jsme hrdými autorizovanými distributory renomovaných značek jako SKF, Schaeffler, Loctite a dalších.…

Více informací

Naše privátní značky

Mezi naše značky patří Opsial a 4MP.

Více informací

Kariéra v DEXIS

Staňte se součástí rodiny DEXIS Czech Republic – experta v oboru s rodinnou atmosférou.

Více informací

Kontaktujte nás