Sortiment divize Ložiska a strojní součásti

Prvky přenosu výkonu

Náš sortiment zahrnuje prvky pro přenos výkonu jako řemeny, řetězy, řetězová kola, řemenice, spojky a svěrná pouzdra. K zajištění správné montáže a napnutí řemenů a řetězů nabízíme speciální optická zařízení a nástroje. Jako autorizovaný distributor značek jako SKF, Řetězy Vamberk, KTR a Chiaravalli, disponujeme také vlastní značkou 4MP, která se specializuje na prvky přenosu výkonu.

Více informací

Ložiska

Nabízíme kompletní sortiment ložisek a příslušenství. Naše společnost, jako autorizovaný prodejce renomovaných výrobců včetně SKF, FAG, INA a ZVL, klade důraz na kvalitu a originalitu nabízeného zboží. Kromě toho poskytujeme poradenské služby, inženýring, dodávky souvisejících komponentů a služby v oblastech mazání, monitoringu, servisu a montáže. Jsme jedním z mála poskytovatelů v České republice, kteří nabízejí…

Více informací

Těsnění

Nabízíme širokou paletu těsnění a specializujeme se na jejich navrhování a výrobu dle individuálních požadavků zákazníků.

Více informací

Nářadí a nástroje

Disponujeme širokým sortimentem nářadí a nástrojů pro montáž a demontáž ložisek, včetně stahováků, narážecích pouzder, indukčních ohřívačů a laserových zařízení pro ustavování strojů.

Více informací

Lepidla a chemie

Poskytujeme odborné poradenství v oblasti lepení a těsnění a jsme autorizovaným distributorem lepidel Loctite.

Více informací

Maziva

Nabízíme rozsáhlý sortiment standardních i speciálních maziv a poskytujeme služby v oblasti tribologie, včetně návrhů a realizace centrálního mazání.  

Více informací

Kontaktujte nás