Sortiment divize Hydraulika a pneumatika

Hydraulické prvky

Specializujeme se na dodávky kompletního sortimentu hydraulických prvků a na návrhy, řešení a projekty hydraulických systémů pro stacionární i mobilní aplikace. Díky dlouholeté spolupráci s předními evropskými výrobci jako INTERPUMP, OLEODINAMICA MARCHESINI, STUCCHI a GEMELS dokážeme vyhovět požadavkům široké škály průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu.

Více informací

Pneumatické prvky

Ve spolupráci s předními výrobci poskytujeme komplexní dodávky komponentů, návrhy a realizace systémů rozvodů stlačeného vzduchu. Jako autorizovaní partneři firem SMC, Emerson, AIGNEP nebo Lüdecke se zaměřujeme na kompetentní výpočty pro snížení tlakových ztrát a úspory energie, dále také na filtraci či úpravu vzduchu nebo odstraňování statické elektřiny.

Více informací

Centrální mazací systémy

Centrální mazací systémy představují klíčovou technologii v průmyslových aplikacích pro automatické dodávání maziva k vitálním částem strojů a zařízení. Hrají nezastupitelnou roli v udržení nezbytné úrovně maziva, což zajišťuje hladký a efektivní chod strojního vybavení. Základem fungování těchto systémů je centrálně řízená distribuce maziva přes síť potrubí a distribučních jednotek do specifických mazacích bodů na…

Více informací

Kontaktujte nás