DEXIS EUROPE – VŽDY PO RUCE

DEXIS Europe jako odborník na řadu průmyslových odvětví podporuje růst a výkon svých zákazníků prostřednictvím nabídky řešení a služeb pro průmyslovou údržbu. Přináší inovace v rámci průmyslové revoluce 4.0 a přitom klade důraz na zajištění bezpečnosti, zdraví a ochranu životního prostředí. Hlavními závazky společnosti jsou geografická a lidská blízkost, rozsah a konkurenceschopnost sortimentu, dostupnost produktů, odbornost v odvětví a zaměření na výkon.

DEXIS Europe působí ve 12 evropských zemích na 230 prodejních místech s 4 000 odborníky z různých odvětví. Přichází s nejširší nabídkou na trhu a to především v oblasti mechanických, pneumatických a hydraulických převodových prvků, automatizačních systémů, obrábění kovů, produktů pro údržbu a ochranných pomůcek. Klade důraz na kvalitu a prostřednictvím svých značek 4MP a OPSIAL nabízí technické produkty pro průmyslovou údržbu a osobní ochranní prostředky.

Svým zákazníkům poskytuje služby na míru, ať už ty logistické, jako řízení skladu, řešení přepravy a dodávek nebo optimalizaci dodavatelského řetězce, nebo OOPP, tedy např. individuální přizpůsobení oblečení, obuvi, ochrany sluchu či brýlí. Zákazníkům pomůže i s automatizací fakturace, dematerializací či datovou inteligencí. Přichází i se širokou nabídkou technických služeb jako jsou, prediktivní údržba či plány zlepšení. Díky svému geografickému pokrytí je vždy po ruce.

Více informací o DEXIS Europe naleznete na stránkách https://www.dexis.eu/